UWAGA – wkrótce 11. edycja warsztatów szkoleniowych w Zakopanem!

Zapraszamy

przedstawicieli Urzędów Miast i Gmin (Wójtów, Burmistrzów, Prezydentów), przewodniczących KRPA, pełnomocników ds. profilaktyki i RPA, członków i kandydatów na członków KRPA,

członków Zespołów Interdyscyplinarnych ds. przeciwdziałania przemocy w rodzinie, kierowników OPS, pracowników socjalnych, kuratorów, policjantów, przedstawicieli służby zdrowia, dyrektorów i pedagogów szkolnych, nauczycieli, pracowników punktów konsultacyjnych oraz inne osoby zainteresowane tematyką szkolenia na:

jedenastą edycję warsztatów szkoleniowych pn.

ZADANIA I KOMPETENCJE CZŁONKÓW GMINNYCH KOMISJI ROZWIĄZYWANIA PROBLEMÓW ALKOHOLOWYCH ORAZ CZŁONKÓW ZESPOŁÓW INTERDYSCYPLINARNYCH I GRUP ROBOCZYCH.

ROLA SAMORZĄDÓW GMIN W NOWOCZESNYM PRZECIWDZIAŁANIU UZALEŻNIENIOM ORAZ PRZECIWDZIAŁANIU PRZEMOCY.

Dialog motywujący w pracy ZI i GKRPA.

Superwizja i profilaktyka wypalenia zawodowego pracowników służb pomocowych.

NOWOŚĆ – Każdy uczestnik szkolenia otrzyma w wersji WORD niezbędne autorskie druki do pracy w GKRPA (procedura zobowiązania do leczenia odwykowego plus kontrole punktów sprzedaży napojów alkoholowych po wprowadzeniu z dniem 30.04.2018 r. Ustawy z dnia 6 marca 2018 r. Prawo Przedsiębiorców) i ZI (Regulamin działania ZI i wszystkie niezbędne druki w procedurze NK).

warsztaty odbędą się w dniach

15 – 18 września 2019 roku

w Pensjonacie Sośnica

ul. Heleny Modrzejewskiej 7, 34-500 Zakopane

Szczegółowy harmonogram warsztatów>>>

Zaproszenie>>>

Formularz zgłoszeniowy>>>

Ten wpis został opublikowany w kategorii nowości i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.