Szanowni Państwo.

Z uwagi na przedłużający się okres pandemii oraz w związku z zapytaniami z terenu kraju, firma M-M Marek Mudant wychodzi z propozycją szkoleń online dla przewodniczących, pełnomocników, członków i kandydatów na członków Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych pt. „Podstawowe zadania Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych- przegląd i praktyczne omówienie”.

Szkolenie będzie odbywać się według załączonego Harmonogramu. Podczas szkolenia zostaną szczegółowo omówione wszystkie niezbędne druki przydatne w pracy członków Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, zarówno dotyczące procedury zobowiązania do leczenia, kontroli przedsiębiorców, jak również dot. pozyskiwania środków z budżetu KRPA.

Terminy szkoleń na luty 2021 roku: 5 lutego 2021 roku – godz. 9.00 – 14.00 plus godzina konsultacji online.

Każdy uczestnik szkolenia otrzymuje Zaświadczenie potwierdzające ukończenie szkolenia oraz autorskie materiały na płycie CD.

Szkolenia zostaną przeprowadzone przez specjalistę z zakresu przeciwdziałania przemocy w rodzinie (Certyfikat PARPA) dr Marka Mudanta. Posiada on wieloletnie doświadczenie trenerskie. Od 1993 roku pracuje w Komisjach Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w powiecie węgrowskim.

Nasze szkolenia są od kilku lat najtańszymi w Polsce. Istnieje możliwość organizacji szkoleń w innych terminach tylko i wyłącznie dla poszczególnych KRPA. Więcej informacji pod nr telefonu: 793-080-056.

Harmonogram szkolenia>>>

Karta zgłoszenia>>>

Ten wpis został opublikowany w kategorii harmonogramy szkoleń, nowości i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.