O Firmie

M-M Centrum Usług Szkoleniowo-Doradczych jest już znaną i cenioną firmą szkoleniową. W wielu miejscowościach na terenie naszego kraju uzyskała najwyższą ocenę jakości prowadzonych szkoleń, jak też warsztatu trenerskiego.

Proponuję szeroką gamę tematów szkoleniowych oraz najwyższą jakość przeprowadzanych warsztatów, a przykładowe harmonogramy oraz szczegółowy wykaz prowadzonych szkoleń zawsze chętnie przesyłam Państwu w ramach propozycji współpracy.

Oczywiście każdorazowo harmonogram szkolenia zostanie opracowany i przygotowany zgodnie z Państwa potrzebami oraz oczekiwaniami.

foto: ZSP Węgrów

Współpracuję z wieloma trenerami z terenu całego kraju. Naszym atutem jest przede wszystkim doświadczenie. Jesteśmy praktykami z wieloletnim doświadczeniem. W zakładce „Koordynatorzy” możecie Państwo zapoznać się z sylwetkami współpracujących z firmą trenerów.

Ponadto jesteśmy rozwijającą się firmą, która nie korzysta z żadnych pośredników. Szkolenia średnio są u nas tańsze o 50 % niż w innych firmach szkoleniowych. Wprowadzamy sukcesywnie nowe produkty – nowe szkolenia. Wystarczy śledzić naszą stronę. Nowym produktem są szkolenia z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy oraz bezpieczeństwa przeciwpożarowego. Od września bardzo szeroka oferta szkoleniowa dla szkół wszystkich typów – szkolenia i warsztaty dla uczniów, rodziców i nauczycieli.

Wychodzę z propozycją szkoleń minimum 6 godzin dydaktycznych (najbardziej efektywne są jednak szkolenia połączone z warsztatami – łącznie 8 godzin dydaktycznych). Proponuję również tzw. szkolenia branżowe, np. tylko dla samej oświaty czy służby zdrowia (te dwa podmioty nie uczestniczą w procedurze „Niebieskiej Karty” zgodnie z oczekiwaniami).

Uczestnikom szkolenia zapewniam autorskie materiały szkoleniowe (wersja papierowa i elektroniczna – płyta CD), indywidualne konsultacje, zaświadczenia o odbyciu szkolenia, serwis kawowy.

Zachęcam do zapoznania się ze szczegółami oferty!

                   Marek Mudant