Rekomendacje

W ciągu ostatnich 6 miesięcy przeprowadziłem szereg szkoleń w n/w miejscowościach w województwach: mazowieckim, łódzkim, podlaskim, lubelskim, świętokrzyskim i warmińsko-mazurskim.

W n/w miejscowościach możecie Państwo uzyskać ewentualne informacje dot. mojego warsztatu trenerskiego, w tym również jakości merytorycznej szkoleń.

foto: ZSP Węgrów

Szkolenia i warsztaty dla członków Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych:

Terespol, Parczew, Ostrów Mazowiecka z przedstawicielami gmin z powiatu ostrowskiego, Ostrołęka z przedstawicielami gmin z powiatu ostrołęckiego, Płock, Wieluń (łódzkie), Wysokie Mazowieckie, Kobylin – Borzymy, Szumowo, Klukowo, Boguty-Pianki, Zaręby, Zamość z przedstawicielami gmin z tego powiatu, Puławy z przedstawicielami gmin z powiatu puławskiego, Józefów, Lublin, Dąbrówka, Sandomierz, Gniewoszów, Kotuń.

Szkolenia i warsztaty dla członków Grup Roboczych / Zespołów Interdyscyplinarnych (przedstawiciele ops, policji, KRPA, oświaty, służby zdrowia, kuratorów i innych):

Sandomierz, Piastów, Różan, Marki (dwukrotnie), Łowicz (gmina), Łowicz (miasto), Skierniewice wraz z gminami z powiatu skierniewickiego, Klukowo, Waśniów, Bielawy (woj. łódzkie), Ostrów Mazowiecka, Platerów, Miączyn (lubelskie), Gródek, Wyszków (miasto), Dąbrówka (powiat wołomiński), Małkinia Górna, Sierpc (szkolenie dot. narkomanii i dopalaczy), Kurów, Kotuń, Wołomin wraz z gminami z powiatu wołomińskiego, Lubartów, Borkowice, Kadzidło, Płock z gminami z powiatu płockiego i Kutno również z przedstawicielami gmin z tego powiatu.

Szkolenia i warsztaty dla nauczycieli (uzależnienia oraz przeciwdziałanie przemocy, agresji i cyberprzemocy):

ZS Dąbrówka, ZS Józefów, ZS w Rudkach gmina Nowa Słupia, Starachowice, Platerów, Radzyń Podlaski i Łuków (Domy dziecka), wszystkie szkoły w powiecie węgrowskim.

Warsztaty dla uczniów:

Bielsk, Platerów, Bojmie, Kotuń, Żeliszew oraz wszystkie typy szkół w powiecie węgrowskim.

Szkolenia dla sprzedawców:

Krzywda, Trzebieszów, Gniewoszów, Załuski, Grębków, Węgrów.

Zachęcam do zapoznania się ze szczegółami oferty!

                                     Marek Mudant

Opinie o szkoleniach:

– KRPA Kołczygłowy

– KRPA Kowal

– KRPA Lichnowy

– KRPA Michałów

– KRPA Mokobody

– KRPA Żuromin

– OPS Wołomin

– POIK Zielonka

– ZI Biłgoraj

– ZI Dębe Wielkie

– ZI i KRPA Brańsk

– ZI Kruszwica

– ZI Mokobody

– ZI Stoczek

– ZI Żarów

– ZI, KRPA i Policja Marki