Misją naszej firmy jest kształcenie profesjonalnej kadry instytucji służb pomocowych z zakresu przeciwdziałania przemocy w rodzinie oraz profilaktyki uzależnień, a także przekazanie rzetelnej, fachowej, profesjonalnej i praktycznej wiedzy i umiejętności. Nasi trenerzy to wyłącznie osoby z bardzo dużym doświadczeniem, praktyką i wiedzą. Każdy ze współpracujących z firmą trenerów podnosi swoją wiedzę i kompetencje.

Dlatego miło mi jest Państwa poinformować, że jako właściciel firmy również przez ostatnie lata podnosiłem swoje umiejętności na studiach III stopnia na Uniwersytecie Przyrodniczo-Humanistycznym w Siedlcach. W dniu 18 grudnia 2020 roku obroniłem swoją rozprawę doktorską pt. „Działania jednostek samorządu terytorialnego na rzecz poprawy bezpieczeństwa rodzin doświadczających przemocy w rodzinie na przykładzie województwa mazowieckiego”. Natomiast w dniu 24 czerwca 2021 roku miałem zaszczyt odebrać Dyplom Doktorski.

Zapraszamy Państwa do dalszej współpracy z naszą firmą. Ja osobiście podczas szkoleń i konferencji chętnie podzielę się z Państwem wynikami uzyskanych badań i wnioskami z mojej dysertacji naukowej.

Z poważeniem:

dr Marek Mudant

Centrum Usług Szkoleniowo-Doradczych dr Marek Mudant jest już znaną i cenioną firmą szkoleniową. W wielu miejscowościach na terenie naszego kraju uzyskała najwyższą ocenę jakości prowadzonych szkoleń, jak też warsztatu trenerskiego.

Proponuję szeroką gamę tematów szkoleniowych oraz najwyższą jakość przeprowadzanych warsztatów, a przykładowe harmonogramy oraz szczegółowy wykaz prowadzonych szkoleń zawsze chętnie przesyłam Państwu w ramach propozycji współpracy.

Oczywiście każdorazowo harmonogram szkolenia zostanie opracowany i przygotowany zgodnie z Państwa potrzebami oraz oczekiwaniami.

Współpracuję z wieloma trenerami z terenu całego kraju. Naszym atutem jest przede wszystkim doświadczenie. Jesteśmy praktykami z wieloletnim doświadczeniem. W zakładce „Trenerzy” możecie Państwo zapoznać się z sylwetkami współpracujących z firmą trenerów. Ponadto jesteśmy rozwijającą się firmą, która nie korzysta z żadnych pośredników. Szkolenia średnio są u nas tańsze o 50 % niż w innych firmach szkoleniowych. Wprowadzamy sukcesywnie nowe produkty – nowe szkolenia. Wystarczy śledzić naszą stronę. Nowym produktem są szkolenia z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy oraz bezpieczeństwa przeciwpożarowego. Od września bardzo szeroka oferta szkoleniowa dla szkół wszystkich typów – szkolenia i warsztaty dla uczniów, rodziców i nauczycieli. Wychodzę z propozycją szkoleń minimum 6 godzin dydaktycznych (najbardziej efektywne są jednak szkolenia połączone z warsztatami – łącznie 8 godzin dydaktycznych). Proponuję również tzw. szkolenia branżowe, np. tylko dla samej oświaty czy służby zdrowia (te dwa podmioty nie uczestniczą w procedurze „Niebieskiej Karty” zgodnie z oczekiwaniami). Uczestnikom szkolenia zapewniam autorskie materiały szkoleniowe (wersja papierowa i elektroniczna – płyta CD), indywidualne konsultacje, zaświadczenia o odbyciu szkolenia, serwis kawowy.