Szanowni Państwo,

Oferta szkoleń w formie online jest dla tych jednostek, które szybko chcą wprowadzić nowe zmiany, jak również jest to Oferta najtańsza w porównaniu do dwóch innych naszych propozycji – szkoleń u Państwa w siedzibach lub szkoleń wyjazdowych. 

 

Koszt szkolenia w formie online wynosi 450 zł brutto/osoba, natomiast przy zgłoszeniu 2 do 4 osób – 400 zł brutto od osoby. Powyżej 5 osób dokonujemy indywidualnej wyceny (średnio 200 – 300 zł od osoby (członka ZI) przy wykupieniu szkolenia dla całego nowo  powołanego zespołu).

 

Najbliższe planowane szkolenie w formie online odbędzie się w dniu 26.04.2024 r. – w godz. 9.00-13.30 plus godzina konsultacji dla każdego uczestnika.

 

Istnieje możliwość wykupienia linku do odsłuchu szkolenia z dn. 26.03.2023r. ( Tematyka – Procedura udzielenia dziecku ochrony 12a )

 

Znowelizowana ustawa wprowadza liczne nowe zadania zarówno dla zespołów interdyscyplinarnych, jak również grup diagnostyczno-pomocowych. Mnogość tych zadań powoduje zmianę dotychczasowego dokumentowania zarówno pracy zespołów jak i grup diagnostyczno-pomocowych. Ponadto ustawa wprowadza obowiązkowe szkolenia dla członków zespołów Interdyscyplinarnych (w terminie 12 miesięcy od powołania nowych ZI), jak również dla grup diagnostyczno-pomocowych. Nasze szkolenia profesjonalnie przygotowują do realizacji nowych i licznych zadań pracowników i instytucji służb pomocowych. 

Szkolenia trwają trzy bloki dydaktyczne po dwie godziny plus dwie przerwy, zazwyczaj od godz. 9.00 do 14.00. 

Nowymi tematami przewodnimi są:

  •  „Dokumentacja i zadania grup diagnostyczno-pomocowych w procedurze Niebieskie Karty w świetle znowelizowanej Ustawy o przeciwdziałaniu przemocy domowej z dnia 9 marca 2023 roku”.

  • „Dokumentacja i zadania Zespołu Interdyscyplinarnego w świetle znowelizowanej Ustawy o p.p.d. na podstawie autorskiego Regulaminu funkcjonowania ZI. Praktyczne omówienie najważniejszych zadań Zespołu oraz zasad dokumentowania działań podejmowanych przez Zespół. 

Każdy uczestnik szkolenia otrzymuje Zaświadczenie potwierdzające ukończenie szkolenia oraz autorskie materiały ze wszystkimi drukami dla zespołów i grup diagnostyczno-pomocowych zgodnie z obowiązującym stanem prawnym po wprowadzonych zmianach

 

Szkolenia zostaną przeprowadzone przez p. Marka Mudant – doktora nauk społecznych w dyscyplinie nauki o bezpieczeństwie – specjalistę z zakresu przeciwdziałania przemocy w rodzinie (Certyfikat PARPA). Posiada on wieloletnie doświadczenie trenerskie. Od ponad 25 lat pracuje w obszarze przeciwdziałania przemocy w rodzinie na terenie trzech powiatów województwa mazowieckiego. 

Pozostali trenerzy, którzy współpracują z firmą to wysoko wykwalifikowani pracownicy naukowi i co istotne – praktycy z wieloletnim doświadczeniem zawodowym z zakresu: bezpieczeństwa wewnętrznego, sądownictwa, policji, terapii uzależnień, pracy socjalnej, profilaktyki. Wszyscy zajmujemy się fachowym doradztwem zawodowym, poradami i konsultacjami, przy czym większość porad i konsultacji udzielana jest bezpłatnie. Jesteśmy także aktywni na portalach społecznościowych, m.in. zapraszamy do naszej grupy „Zespoły Interdyscyplinarne” na FB, gdzie chętnie dzielimy się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Szczegółowe informacje dotyczące szkoleń znajdziecie Państwo w załącznikach.